EB-MEX Kupa ifjúsági, nemzetközi verseny Miskolc 2017. 03. 25.

  1. hely Balog Veronika

2017-03-11

Solt Tavasz Kupa Diák A, B, C – Serdülő 2017. 03. 11.

Serdülő
női:
1. hely Szabó Lili 52 kg

Férfi:
1. hely Jaksa Ákos 45 kg
1. hely Zsadányi Zsolt 55 kg
3. hely Hrabovszky Richárd
1. hely Kékesi Levente 50 kg
3. hely Major Ádám 60 kg
1. hely Lipótzy Dániel 70+ kg
2. hely Kriminál Áron

Diák A
1. Major Ádám 60 kg

Diák B
2. hely Benkovits Bendegúz

2017-03-06

Nagykőrösi Judo Kupa 2017. 02. 25. Diák C,B,A, Serdülő

Diák C korosztály
Feyér Csanád 33kg 5. hely
Kis Ernő 30kg 5. hely
Koller Félix Dániel 36kg 5. hely
Szendrővári Zsombor 36kg 7. hely
Benkovics Bendegúz 45kg 3. hely
Lovászi Bendegúz 45kg 1. hely

Diák B korosztály
Faragó Botond 32kg 5. hely

Diák A korosztály
Kismok Balázs 60kg 5. hely
Szakonyi Kristóf 45kg 5. hely
Feyér Zétény 32kg 2. hely

Serdülő
Jaksa Ákos 45kg 1. hely
Zsadányi Zsolt 55kg 3. hely
Hrabovszky Richárd 55kg 2. hely
Kriminál Áron +81kg 1. hely
Sándor Petra Luca 52kg 3. hely
Szabó Lili 52kg 5. hely

2017-03-06

Serdülő diákolimpia 2017. 03. 04. Siklós

Sándor Petra Luca 52kg 7.hely
Zsadányi Zsolt 55kg 7. hely
Hrabovszky Richárd 55kg 5. hely
Jaksa Ákos 45kg 7. hely
Major Ádám 60kg 5. hely

2017-02-27

Magyar Kupa 2017.02.25.

Eredmény:
66kg Cseh Márk 1. hely
90kg Holló Dániel 1. hely
90kg Holló László 5. hely

2017-01-29

Magyar Országos Bajnokság 2017.01.28. Kecskemét

60kg Szabó Csaba 1. hely
60kg Szabó Levente 3. hely
66kg Cseh Márk 5. hely
90kg Holló László 7. hely

2012-04-22

2012 04. 22. Paks Regionális Diákolimpia

Gyermek korcsoport:

24kg Tóth-Péli Márk 3.hely
27 kg Szabó Sára 1. hely, Sándor Luca 3.hely
30kg Szabó Lili 3.hely, Kékesi Levente 3. hely
+40kg Lipótzi Dániel 5.hely

Diák C korcsoport

27kg Lipótzi Eszter 2.hely, Madár Áron 3.hely
33kg Tóth Roland 5.hely
50kg Cigány Zsombor 2. hely

Diák B korcsoport

29kg Hegedűs Levente 1. hely
+49kg Mucsy Maja 1.hely

Diák A korcsoport

35kg Kékesi Laura 3. hely, Sándor Péter 3. hely
38kg Varga Cintia 1. hely, Ábel Péter 5. hely
45kg Tóth-Péli Áron 5. hely
50kg Varga Szabina 1. hely
+56kg Lipótzi Anna 2. hely
60kg Szűcs Krisztián 1. hely, Józsa Dániel 2. hely
66kg Sárközi Gusztáv 2. hely

Serdülő korcsoport

55kg Farkas Richárd 5. hely
60kg Sárkány Dávid 5. hely
73kg Holló Dániel 1. hely, Holló László 2. hely

Edzők: Nagysolymosi Tibor, Kerekes Sándor, Kiss Endre

2012-04-17

Budapest Kupa 2012. április 14-15

Nemzetközi válogató verseny

Szombat U17 korosztály

+90kg Károl Zsolt Márkó 3. hely

Vasárnap U15 korosztály

73kg Holló László 1. hely, Holló Dániel 3. hely

2012-03-26

Szentkirályi Judo Kupa 2012. március 25.

Lányok

Gyermek korosztály

27kg Sándor Luca 1. hely, Szabó Sára 2. hely

Diák C korosztály

27kg Lipótzy Eszter 3. hely

Diák B korosztály

36kg Nagy Zsófia 3. hely
+49kg Mucsi Maja 1.hely

Diák A korosztály

50kg Varga Szabina 2. hely
+56kg Lipótzy Anna 1. hely

Fiúk

Gyermek korosztály

24kg Tóth Péli Márk 3. hely
27kg Pálos Péter 7.hely
30kg Cigány Lázár 3. hely, Kékesi Levente 5. hely, Magyar Benedek 7. hely
+40kg Lipótzy Dániel 7. hely

Diák C korosztály

27kg Madár Áron 2. hely, Ecsédi András 7. hely
39kg Szakállas Botond 7.hely
50kg Cigány Zsombor 2. hely

Diák B korosztály

29kg Hegedűs Levente 3. hely, Juhász Sámuel 5. hely, Baracsi Dávid 5. hely
41kg Kis Csongor 1. hely
50kg Kecskés Martin 3. hely

Diák A korosztály

35kg Sándor Péter 3. hely
38kg Fekete Benedek 3. hely, Ábel Péter 5. hely

A fenti eredményekkel a KESI megszerezte az összesítésben a 3. helyet

Edzők: Nagysolymosi Tibor, Kerekes Sándor, Kiss Endre

2011-11-15

2011 évi Országos bajnokság, Kecskemét eredményei

FÉRFIAK

60 KG (9 induló)
1. Majer Tibor (Restart-Ceglédi VSE, edző: Bíró Tamás)
2. Gard Richard (Paksi Atomerőmű SE)
3. Hammer Erik (Bajai JC)
3. Szabó Csaba (Kecskeméti JC)
5. Szabó Frigyes (Leányvár-Egerági Üstökös SE)
5. Gergity Roland (Bajai JC)
7. Bartha Ákos (Miskolci VSC)
7. Bán Zoltán (Honvéd-Kipex)

66 KG (8 induló)
1. Juracsek László (KSI SE, edző: Pánczél Gábor)
2. Reif Dániel (Honvéd-Kipex)
3. Csillag István (Kecskeméti JC)
3. Őri Felícián (Paksi Atomerőmű SE)
5. Végvári Martin (Bajai JC)
5. Gombkötő Gábor (KSI SE)
7. Kormányos Erik (Szegedi JSE)
7. Hagyó Gábor (UTE)

73 KG (22 induló)
1. Herédi Ákos (Margitszigeti AC, edző: Preiszler Gábor)
2. Skapinyecz Dávid (Debreceni RSE)
3. Béky Sándor (UTE)
3. Illés Zoltán (Kecskeméti JC)
5. Kárpáti Gábor (Paksi Atomerőmű SE)
5. Stadler Ádám (Honvéd-Kipex)
7. Ungvári Zoltán (Restart-Ceglédi VSE)
7. Mester Dániel (Restart-Ceglédi VSE)

81 KG (17 induló)
1. Csoknyai László (Paksi Atomerőmű SE, edző: Hangyási László)
2. Pusztai Patrik (Miskolci VSC)
3. Stadler András (Honvéd-Kipex)
3. Csényi Tamás (KSI SE)
5. Móczár Béla (KSI SE)
5. Vincze Balázs (Vincze JC Zirc)
7. Kiskó Gergő (Pécsi VSK)
7. Polyák Ferenc (Kecskeméti JC)

90 KG (13 induló)
1. Tóth Krisztián (KSI SE, edző: Pánczél Gábor)
2. ifj. Nagysolymosi Sándor (Kecskeméti JC)
3. Köller Milán (Bajai JC)
3. Kersics Dávid (Pécsi VSK)
5. Madarász Tamás (Debreceni SC-SI)
5. Holló Zsolt (Honvéd-Kipex)
7. Rábai László (Leányvár SE)
7. Nagysolymosi Tibor (Kecskeméti JC)

100 KG (9 induló)
1. Kaszás András (Honvéd-Kipex, edző: Toncs Péter)
2. Ledényi Levente (Honvéd-Kipex)
3. Péntek Zoltán (Leányvár SE)
3. Cirjenics Miklós (Honvéd-Kipex)
5. Ganter István (Budaörsi SC)
5. Kiss Domonkos (Judo SZK)
7. Nyitrai Sándor (Gyomaendrőd)
7. Szikora Kristóf (Leányvár SE)

+100 KG (10 induló)
1. Petró-Józsa Ákos (Paksi Atomerőmű SE, edző: Hangyási László)
2. Pocskai Szabolcs (KSI SE)
3. Juhász Ádám (Honvéd-Kipex)
3. Szabó Csaba (Szatymazi SE)
5. Kis Péter (UTE)
5. Demeter Bendegúz (Kaposvári NASE)
7. Vágó Tamás (Debreceni SC-SI)
7. Járány Zsolt (Pécsi VSK)

NŐK
48 KG (3 induló)
1. Erdélyi Lilla (Ippon Judo Tatabánya-Leányvár, edző: Csernoviczki Csaba)
2. Keller Bettina (Pécsi VSK)
3. Baracsi Zita (Hírös JSE)

52 KG (4 induló)
1. Csernoviczki Éva (Ippon Judo Tatabánya, edző: Csernoviczki Csaba)
2. Balogh Daniella (Mohácsi TE)
3. Tóth Patrícia (Kaposvári NASE)
4. Pryma Réka (Koroncó-Tutti)

57 KG (7 induló)
1. Szabó Katinka (Leányvár-Egerági Üstökös SE, edző: Szabó Ferenc)
2. Köteles Vivien (Miskolci VSC)
3. Keliger Bernadett (Albertirsa SE)
3. Gyulai Réka (Szolnoki VSI)
5. Horváth Dorottya (Veszprémi JSE)
5. Meksz Alexa (Kaposvári NASE)
7. Szádvári Renáta (UTE)

63 KG (8 induló)
1. Baczkó Bernadett (KSI SE, edző: Pánczél Gábor)
2. Karakas Hedvig (Miskolci VSC)
3. Gercsák Szabina (Miskolci VSC)
3. Polyák Krisztina (Kecskeméti JC)
5. Nagy Viktória (TFSE)
5. Kiss Vivien (Paksi Atomerőmű SE)
7. Kmetting Emőke (Bajai JC)
7. Salánki Evelin (Ippon Judo Tatabánya)

70 KG (8 induló)
1. Szabó Franciska (Leányvár-Egerági Üstökös SE, edző: Szabó Ferenc)
2. Takács Viktória (Alpok-Adria)
3. Habram Barbara (Honvéd-Kipex)
3. Makovics Roxána (Leányvár SE)
5. Nagy Olga (Bajai JC)
5. Keviczky Katalin (TFSE)
7. Siroki Ibolya (Gyomaendrőd)
7. Zupkó Noémi (Leányvár SE)

78 KG (8 induló)
1. Joó Abigél (KSI SE, edző: Pánczél Gábor)
2. Gila Nóra (Pollák DSE)
3. Tamás Ibolya (UTE)
3. Kalydy Patrícia (Pollák DSE)
5. Zsombók Fanni (Gyomaendrőd)
5. Nagy Annamária (Leányvár SE)
7. Nagy Erzsébet (Bajai JC)
7. Stumpf Mónika (Alpok-Adria)

+78 KG (7 induló)
1. Nagy Kitti (Domaszék, edző: Szabó Miklós)
2. Csabai Blanka (Judo SZK)
3. Kárpáti Emese (Kaposvári SI)
3. Fekete Mónika (Pollák DSE)
5. Zsámár Ramóna (Koroncó-Tutti)
5. Szabó Tímea (Hírös JSE)
7. Gombár Noémi (Kaposvári NASE)

2011-11-15

2011 Zsoldos Zsolt Nemzetközi Emlékverseny eredmények

10 év alattiak:
24kg Sándor Luca 1.hely
27kg Szabó Lili 2.hely
Szabó Sára 3. hely
Lipótzy Eszter 3.hely

10 évesek:
27kg Hegedűs Levente 1.hely
Baracsi Dávid 3.hely
39kg Kis Csongor 3.hely
+45kg Mucsi Maja 2.hely

11 évesek:
35kg Fekete Benedek 3.hely
38kg Ábel Péter 5.hely
49kg Varga Szabina 3.hely
+49kg Lipótzy Anna 1.hely
55kg Szűcs Krisztián 1.hely
Sárközi Gusztáv 2.hely
60kg Józsa Dániel 2.hely

12 évesek:
38kg Baracsi Norbert 3.hely
Gera László 3.hely
56kg Sárdi Klaudia 1.hely

13-14 évesek:
50kg Kele Ádám 5.hely
60kg Polyák Ferenc Flávió 2.hely
66kg Cseh Márk 1.hely
Németh Tamás 2.hely
+63kg Farkas Éva 2.hely
73kg Holló Dániel 3.hely
Polányi Ádám 5.hely
+81kg Károl Zsolt 1.hely

2011-10-04

Várgesztes Bányászkupa 2011. szeptember. 11.

66kg Cseh Márk I. hely

2011-10-04

U15 Atom Kupa Paks 2011. október 1.

66kg Cseh Márk II. hely
73kg Holló László III. hely, Holló Dániel V. hely
+81kg Károl Zsolt Márkó II. hely

2011-02-08

Ifjúsági országos rangsorverseny, Budapest 2011. 01. 29. UTE

63kg   1. Polyák Krisztina (Kecskeméti JC-KESI)

+90kg 5. Máté Erik (Kecskeméti JC-KESI)

2011-02-08

Magyar Köztársaság-kupa, Budapest 2011. 01. 30. Honvéd-Kipex Küzdősport Centrum

63kg  1. Polyák Krisztina (Kecskeméti JC)

73kg   7. Csillag István (Kecskeméti JC)

81kg  5. Romsics Ádám (Kecskeméti JC)
7. Polyák Ferenc (Kecskeméti JC-KESI)

90kg  7. Kállai Zoltán (Kecskeméti JC)

2011-02-08

Országos rangsorverseny, Budapest 2011. 01. 22. Honvéd-Kipex Küzdősport Centrum

63kg   3. Polyák Krisztina (Kecskeméti JC)

66kg   5. Csillag István (Kecskeméti JC)
73kg   3. Horváth Zoltán (Kecskeméti JC)

81kg  7. Romsics Ádám (Kecskeméti JC)
7. Polyák Ferenc (Kecskeméti JC)

90kg   5. Kállai Zoltán (Kecskeméti JC)

2010-11-11

Nyílt Grappling Bajnokság

A hétvégi Nyílt Grappling Bajnokságon, a 90kg-osok mezőnyében, a judót és a KJC-t képviselő Havas Balázs 1. helyezést ért el Gi kategóriában. Ezúttal kipróbálta magát a NoGi (kimonó nélküli) kategóriában is, ahol elismerésre méltó 3. helyet sikerült megszereznie.

2010-11-03

Három KJC-s érem az országos bajnokságról

63kg: Polyák Krisztina V. hely
66kg: Csillag István III. hely, Szabó Mihály V. hely
73kg: Horváth Zoltán III. hely
90kg: Nagysolymosi Tibor III. hely

Edzők: Nagysolymosi Sándor és Nagysolymosi Tibor